Vyberte stránku

TRHY LAFFE

Sledujte nás na všech platformách:

laffe trhy zeny

Testujeme, zkoušíme a propagujeme kvalitní, originální produkty od malých výrobců a značek. Nakupte ideální dárek pro sebe nebo své nejbližší.

 

Jak to funguje?

  1. Níže ve videotéce si vyberte produkt, který vás zaujme.
  2. Pod videem vždy najdete odkaz na prodej konkrétního produktu.
Altevita dárkové balení éterických olejů

Altevita dárkové balení éterických olejů

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody. Jsou ideálním pomocníkem v domácnosti, na cestách – jednoduše všude, kde oceníte příjemnou vůni a účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně pro difúzování, inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, nenahrazují žádné léky.

číst více
LAFFE bylinkový čaj SILENCE

LAFFE bylinkový čaj SILENCE

Vyladěná čajová bylinná směs LAFFE Silence podporuje kvalitní spánek a harmonizuje psychický stav mysli. Bylinky jsou pěstovány pod Tatrami, užijte si doušek bylin z čisté tatranské přírody. Čaj koupíte ZDE. https://youtu.be/sTBeWSgd_hM

číst více
LAFFE latte slim bio rice

LAFFE latte slim bio rice

LAFFE LATTE SLIM RICE podpoří metabolismus a pomáhá spálit nadbytečné tuky. Ideální dárek pro ženy, ale i muže. Pomůže shodit kila nabraná po Vánocích 🙂

číst více
LAFFE bylinkový čaj power energy

LAFFE bylinkový čaj power energy

Čajová bylinná směs LAFFE Power ENERGY, která povzbudí vaší energii a dodá vám dostatek síly. Obsahuje listy a plody rakytníku, šípek a aronie. Vychutnejte si v každém doušku bylinky z čisté přírody pod Tatrami. 

Bylinkový čaj koupíte ZDE.

číst více
LAFFE měděná láhev hladká

LAFFE měděná láhev hladká

Elegantní měděná láhev s logem LAFFE, která vám padne nejen do oka, ale i do ruky a navíc podpoří vitalitu. Měď na vodu působí antibakteriálně, zvyšuje její zásaditost a je známá pro samo-sterilizační vlastnosti.

číst více

Pin It on Pinterest