Úvod 9 Trhy 9 Altevita – esenciální olejíčky pro děti

Altevita – esenciální olejíčky pro děti

7.12.2021 | Trhy

Nakoupit olejíčky můžete zde na altevita.sk

Jak používat oleje pro děti?

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody, vzhledem ke své síle jsou určeny prioritně pro difúzi a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku.

Difúzování pomocí difuzéru – u dětí se doporučuje difúzovat cca 20 – 30 minut a následně stejná přestávka (počet kapek závisí na velikosti místnosti (5 – 10 kapek). Ideální kdykoliv během dne, případně před spánkem.

V případě, že nemáte difuzér, můžete směs nakapat na mokrý ručník a položit na radiátor.

Koupel – podle věku dítěte (5 – 10 kapek zředit s 1 – 2 polévkovými lžícemi základního oleje – mandlová, sezamová nebo kokosová), následně smíšenou směs přidat do připravené teplé koupele. Nikdy nekapeme směs esenciálních olejů přímo do vody. Je třeba směs zředit v tukovém nosiči, protože olej se s vodou nesmíchá a může dojít k nežádoucí reakci.

Použití na pokožku – zředit (1 – 5% ředění se základním olejem – např. mandlový, sezamový, kokosový) a aplikovat na oblast hrudníku, krku, případně pod nos, za ouška nebo na oblast chodidel. Nikdy neaplikujte neředěný olej přímo na kůži. Před prvním použitím doporučujeme provést dětem test snášenlivosti.

Ing. Irena Marešová

V Laffe.cz mám na starost marketing. Také tvořím příspěvky na sociální sítě, kreslím a pěstuji pokojové rostliny. Myslím si, že příroda je velmi důležitá, můžeme ji čerpat pro svůj prospěch a také se z ní hodně učit.

doporučujeme

Podobné příspěvky

Altevita – esenciální oleje podle znamení zvěrokruhu

Altevita – esenciální oleje podle znamení zvěrokruhu

Vylepšete svůj den a svou náladu s aromaterapií podle zvěrokruhu. Právě aromaterapie může mít silný vliv na naše smysly podle toho, ke kterému znamení patříte. Aromaterapie spolu s astrologií vám mají vždy co nabídnout.

Altevita dárkové balení éterických olejů

Altevita dárkové balení éterických olejů

100% esenciální oleje jsou cenným darem přírody. Jsou ideálním pomocníkem v domácnosti, na cestách – jednoduše všude, kde oceníte příjemnou vůni a účinky esenciálních olejů. Vzhledem k jejich síle jsou určeny prioritně pro difúzování, inhalaci a ve správném ředění pro aplikaci na pokožku. Působí hlavně preventivně, nenahrazují žádné léky.

LAFFE latte good night rice BIO

LAFFE latte good night rice BIO

Vyspěte se dorůžova s nápojem, který poskytuje potřebné uvolnění a zlepšuje kvalitu spánku. Používá se též při splínu a depresi.

LAFFE bylinkový čaj SILENCE

LAFFE bylinkový čaj SILENCE

Vyladěná čajová bylinná směs LAFFE Silence podporuje kvalitní spánek a harmonizuje psychický stav mysli. Bylinky jsou pěstovány pod Tatrami, užijte si doušek bylin z čisté tatranské přírody. Čaj koupíte ZDE. https://youtu.be/sTBeWSgd_hM

Nejčtenější

Sledujte nás

Pin It on Pinterest