Staňte se královnou ve svém těle

před, během a po menopauze
  • Přemýšlíte, jak mít své tělo v tomto období pod kontrolou?
  • Jak zvládnout přibírání na váze?
  • Co jíst, abyste se ve svém těle cítila jako královna?
  • Jak se správně obléci, abyste byla dámou?
  • Jak zkrotit rozkolísané nálady?
  • Co pomáhá na návaly horka a zlepšuje spánek?

Získejte ZDARMA 28 rad a tipů, které vám pomohou získat své tělo pod kontrolu, abyste se v něm cítila:

  • pohodlně,
  • sebejistě,
  • vyrovnaně.

Připojte se k ostatním ženám, které mají nebo si prošly podobnými pocity a pomohou vám. Už na to nebudete samy.

Kdo vás provede 28 denní výzvou?

HANKA KYNYCHOVÁ

– moderátorka, cvičitelka aerobiku, instruktorka fitness a majitelka fitka, filantropka a zakladatelka Nadačního fondu Hanky Kynychové. Hanka vám sdělí své tipy, jak se vyrovnat s menopauzou nejen pomocí pohybu, ale také co přímo jí pomohlo. Také se dozvíte, jak zeštíhlit nebo posílit obtížné partie – bříško, ruce tzv. tricepsy.

ING. RADKA KOLÍNOVÁ

– průvodkyně šťastnou menopauzou a hormonální jógou. Čekejte od ní rady a praktické ukázky v oblasti hormonální jógy a duševní pohody.

Radka hormonální jógu cvičí 8 let a i díky ní žije Šťastnou menopauzu. Je průvodkyní žen v menopauze a pomáhá jim bezpečně přes přechod. Je to přechod od péče o děti k péči o sebe. Podporovat ženy v menopauze vnímá jako své poslání a inspiruje je, aby i ony žily svůj život ve zdraví a s radostí. Aby byly samy sebou.

Radka oslovuje i ženy před menopauzou. Říká jim: „Na menopauzu se můžete dopředu připravit a pak ji vědomě prožít jako svou klíčovou životní transformaci.“

RENATA DOBIÁŠOVÁ

– stylistka a vizážistka, která se s vámi se podělí o své fígle v oblékání. Jak zakrýt nepříjemné partie? Co je opravdu důležité, abyste vypadala prostě skvěle? Renata svým klientům říká: ,,Oblečení, které nosíte vypovídá o vaší osobnosti a životnímu stylu. Oděv a styl by měl odrážet vaši osobnost. Mým cílem je, abyste se ve vašem oblečení cítili elegantně a pohodlně bez ohledu na věk a typ vaší postavy.”

DIANA KASARDOVÁ

– spolu se svou rodinou pěstují bylinky pod Tatrami, které jsou tak panensky čisté. Bylinkám zasvětila téměř celý život a ví o nich opravdu hodně, včetně toho v jaké době bylinku sklízet tak, aby byla co nejsilnější. Dozvíte se, které bylinky vám přirozeně vyrovnají hormonální hladinu a které užívat, abyste se cítila ve svém těle plná energie a pohodlně. Diana vás provede bylinkami, které pomohou k harmonické menopauze a premenopauze.

MUDR. KATEŘINA HRAZDÍROVÁ

– lékařka se zaměřením na nutriční terapii. Kateřina vám sdělí zásadní tipy, které zařadit do jídelníčku. Ujasníte si, na co se zaměřit a jak pomoci svému tělu, aby bylo plné energie a vitální.

Pin It on Pinterest