Úvod 9 Krása 9 6 tipů, jak být krásná, zdravá a přitažlivá

6 tipů, jak být krásná, zdravá a přitažlivá

21.03.2022 | Krása, Zdraví

Ptáte se, proč být krásná, zdravá a přitažlivá? To je jednoduché – krása vychází zevnitř, pokud si dovolíte být krásná i když nejste dokonalá, lidé si vás budou vážit a oceňovat vás. Nestačí být přitažlivá pouze pro muže, ale také pro sebe.

1.Krása vychází zevnitř

Zjednodušeně: Mějte se ráda, taková jaká jste. Že se nevejdete do kalhot jako před rokem? Znáte taky situaci, kdy se díváte na fotky z minulosti a říkáte si: ,,Tak tady jsem byla hubená.” Ale pak si uvědomíte, že v tý době jste si připadala stejně tlustá jako teď? Tloušťka je úhel pohledu a mnohem důležitější je zdraví a to, jak se umíte nosit. 🙂 Zvedněte hlavu a vykročte!

2. Pečujte o sebepřírodní mýdlo s jílem a avokádovým olejem

Šetříte někdy na produktech, které si kupujete nebo si dopřáváte kvalitu? Zkuste to povýšit na novou úroveň. V Laffe máme úžasné přírodní mýdlaolejíčky a másla bez zbytečných příměsí a v nejvyšší kvalitě.

Takové mýdlo, které provoní celou koupelnu a navíc vám detoxikuje a vyživí pokožku – například s avokádovým olejem a zeleným jílem, vám může příjemně nastartovat den.

Přírodní mýdla mají mnoho výhod:

  • neobsahují zbytečné chemikálie, parabeny, syntetické barvy, detergenty, umělé vůně,
  • jsou hydratační,
  • díky přírodním aromatům poskytují skutečnou aromaterapii,
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku, vhodné i pro ekzematiky,
  • přírodní mýdlo má menší dopad na životní prostředí.

3. Radujte se

S krásou souvisí i radost. Jakoukoliv tvář vždy perfektně zdobí úsměv. Hledejte to pozitivní i na tom negativním. Dělejte to, co vás baví a přináší vám dobrou náladu. Radujte se z maličkostí, svět bude krásnější a vy s ním. Že je to klišé? Ano, ale někdy opravdu pomůže být ,,nad věcí” a příliš si to nebrat.

4. Dopřejte si zdravé a kvalitní jídlo

 O tom, že průmyslově zpracované suroviny jsou škodlivé, se už napsalo mnoho knih. Hezky o tom mluví například Margit Slimáková. Proto doporučuji si raději připlatit za kvalitnější suroviny a udělat si z nich vynikající oběd nebo večeři. V laffe se snažíme všechny suroviny dokonale vymazlit, takže produkty jsou BIO a bez přidaných látek. Koukněte se například na BIO latéčka, kterými můžete nahradit kávu a ještě si zlepšíte zdraví, protože obsahují superpotraviny.

5. Zvýrazněte své přednosti

Nikdo není dokonalý, ale každý má něco s čím se může pochlubit. Co patří mezi vaše přednosti? Velké oči nebo vyjednávací schopnosti? Zvýrazněte své kouzlo nebo své super schopnosti ukažte v terénu. Jedna moje známá se díky vyjednávání dokáže dostat i do plné restaurace, která je bezmezně zarezervovaná. 🙂

6. Nedokonalosti přijměte

Máte větší bříško nebo křečové žíly? A vadí vám to? Buď pro to něco udělejte nebo je přijměte.

 

Ing. Irena Marešová

V Laffe.cz mám na starost marketing. Také tvořím příspěvky na sociální sítě, kreslím a pěstuji pokojové rostliny. Myslím si, že příroda je velmi důležitá, můžeme ji čerpat pro svůj prospěch a také se z ní hodně učit.

doporučujeme

Podobné příspěvky

Hormonální rovnováha a menopauza: Jaké hormony nás ovlivňují a jak ji získat?

Hormonální rovnováha a menopauza: Jaké hormony nás ovlivňují a jak ji získat?

Ženské pohlavní hormony ovlivňují mnoho procesů v ženském těle. Je pro ně
přirozené kolísání, které odpovídá za normální průběh menstruačního cyklu a pak také
přechodu – menopauzy. Avšak narušení těchto přirozených procesů může být spojeno
s výraznými obtížemi. Možností, jakým způsobem se tyto procesy mohou narušit je mnoho.
Může za tím být zhoršující se životní prostředí, nekvalitní spánek a tím narušení
cirkadiánního rytmu, ale také nezdravé stravování a stres.

Cítíte se „pod psa“? Zkuste změnit barvy, aneb jak barvy působí na psychologii člověka

Cítíte se „pod psa“? Zkuste změnit barvy, aneb jak barvy působí na psychologii člověka

Dle odborníků, módních poradců a stylistů nás barvy ovlivňují jak fyzicky tak psychicky. Jak tedy využít barev v našem šatníku pro svůj prospěch?

Správně zvolené barvy mohou být silnou zbraní ve Vašich rukou. Už v roce 1903 získal profesor Nils Finsen Nobelovu cenu za medicínu, když prokázal, že barevná chvění, která procházejí lidským tělem, v něm mohou vyvolat výrazné reakce.

Vždy si předem promyslete, v jakém oboru pracujete a jak chcete na ostatní působit. Barvy působí na všechny a můžete s nimi ovlivnit atmosféru ve svůj prospěch. Barva vás může zkrášlit, podtrhnout vaši osobnost, vyjádřit vaše postavení.

Deprese, splín a svépomoc: Co mohu sama proti své depresi udělat?

Deprese, splín a svépomoc: Co mohu sama proti své depresi udělat?

Pokud trpíte depresí, zapojit se do samoléčby může být velký krok. Ochota pomoct sám sobě ukazuje, že si v podstatě věříte – i když si toho v mnoha okamžicích nevšimnete. Také to ukazuje, že se chcete o sebe starat. Rádi bychom vás podpořili těmito pěti tipy, jak si pomoci při depresi a splínu sám/sama. Doporučená opatření vám mohou pomoci, abyste sami našli cestu zpět ke kvalitnějšímu životu.

Domácí recept: Kontryhelová ústní voda

Domácí recept: Kontryhelová ústní voda

Vytvořte si domácí ústní vody s tinkturou z kontryhele, která pomáhá při zánětech a zastavuje krvácení. Recept připravila naše spřátelená Radka Kořenářka, tak doufáme, že jej využijete a bude vám ku prospěchu dlouhá léta. 🙂

7 tipů, jak na jarní detox

7 tipů, jak na jarní detox

arní detoxikace má opodstatněnou úlohu v našem životě. Jaro s sebou přináší příležitost v podobě očisty organismu, příroda se probouzí a rostliny obsahují spoustu prospěšných látek. Naše tělo se umí samo zbavit velké části škodlivin, které v něm zůstávají po konzumaci nezdravého jídla, alkoholu či po kouření, přesto potřebuje naši pomoc. Sepsali jsme pro vás jednoduché tipy, které snadno zařadíte do svého života a budete se cítit lépe.

Nejčtenější

Sledujte nás

Pin It on Pinterest