Úvod 9 Gynekologie 9 “Happy in bed” aneb milování není cíl, ale cesta

“Happy in bed” aneb milování není cíl, ale cesta

29.11.2021 | Gynekologie, Poradenství

Dnešní doba nás vede k čím dál tím větší rychlosti, která nám však často není přirozená, ba naopak náš vlastní rytmus by byl mnohem pomalejší, ale okolnosti nás pohánějí neustále vpřed. Spěcháme v práci, při jídle, v předávání informací, při odpočinku a bohužel i v intimních chvílích s partnerem.

 „Naučili“ jsme se, že milování má vést k co nejrychlejšímu vzrušení, k cíli. Proto se často ochuzujeme o to nejkrásnější – o předehru začínající společnou večeří, vanou se svíčkami, masážemi, prvními jemnými dotyky a polibky… Jenže na to přece není čas. Proč spěcháme, za čím a kam vlastně?

 

Z hlavy do těla

V hlavě milion myšlenek, stres, napětí a také vidina očekávaného uvolnění, jenže k blaženosti se nedostneme skrze hlavu, ale skrze tělo. A to potřebuje čas. Čas zavnímat kde cítí teplo, energii, záři, chvění, radost, ale i bolest a smutek, které potřebují ven.

K pocitu blaženosti se nedostaneme přemýšlením, logikou, tempem, odtržením od smyslových prožitků ale pomalým “vědomým milováním”, na které je potřeba čas. Ano čas, a zda ho máme, je jen otázkou naší volby. Co je důležitější než skutečně vědomě prožitý čas se svým partnerem? A co nám tento společný čas následně přinese?

 

Milování je mocným nástrojem

Milování je velmi mocným “nástrojem” nejen pro vytvoření harmonie a lásky, ale i zvýšení kreativity a posílení imunity! Ve své podstatě je to i nástroj, který nás inspiruje v duchovním rozvoji, rozpuštění ega a prožitku jednoty. A to vše na základě energií, které se uvolňují z těl prostřednictvím spojení.

Milování má také další úžasné kvality, které můžeme pozorovat a prožívat téměř spolehlivě a okamžitě, jako je prohloubení lásky a náklonnosti mezi partnery, zvýšení harmonie a vzájemné empatie, zlepšení zdraví, rozvoj radosti, tvořivosti a vnitřní svobody.

 

Probudit tělo a zapomenout na čas

Nemusíme zažívat hromy, blesky a nespoutanou vášeň, ale můžete vytvářet láskyplné tělesné i duševní spojení. Tak jako na začátku vztahu, kdy se k sobě opatrně přibližujeme, věnujeme jeden druhému maximální pozornost, objevujeme se a jsme naprosto přítomní v těle i čase.

Když si toto vše znovu dovolíme, vrátí se všechny libé pocity. Jde to i po letech a po úplném vyhasnutí. Když chceme milování s partnerem začít prožívat jinak, musíme mu dát vědomě prožitý čas.

Všichni chceme zažívat něco hlubokého, k tomu je však potřeba probudit tělo. Většinou jsme celý den v kanceláři, nad něčím přemýšlíme, máme ztuhlé lo a dýcháme mělce, pak těžko po příchodu domů budeme mít nějaký hluboký tělesný zážitek, když tělo vlastně nepoužíváme a neznáme.

Věnujte proto sami sobě i svému partnerovi čas. Věnujte se společnému dýchání – zkuste sladit svůj rytmus dechu, masážím, koupelím, poznávejte své i partnerovo tělo, dopřejte si vzájemné potěšení a zapomeňte na čas. Milování není sprint k cíli, ale pomalá, vědomá a láskyplná cesta. Užijte si tuto nádhernu cestu i s našimi přípravky LAFFE.CZ, které budou vaším průvodcem.

,,Happy in bed“ s Laffe

Balíček HAPPY IN BED má v sobě vše, co potřebujete k probuzení touhy a smyslnosti. Bylinky se podávají formou tinktur, které jsou účinnější díky svému alkoholovému nosiči – stačí pár kapek tohoto ,,lektvaru“ do oblíbeného nápoje pro zajištění tělesné pohody a navýšení chuti k milování.

 

Co v balíčku HAPPY IN BED najdete?

Laffe VITALIUM woman venus – tinktura pro ženy s kotvičníkem a pískavicí řecké seno – speciálně vytvořená pro získání libida, zpevnění prsou a podpoření vitality a imunity.

Laffe VITALIUM man eros – tinktura pro muže s kotvičníkem a devětsilem – kotvičník stimuluje pohlavní orgány a jejich hormonální aktivitu, devětsil přináší mužům sílu.

Jako dárek pro smyslnou masáž bambucké máslo s pomerančovým olejem.

Celý balíček si můžete koupit za zvýhodněnou cenu ZDE.

 

Pavla Galla Rožumberská 

Průvodkyně světem jógy, rituálů a obřadů Mou životní vášní je jóga, tanec a rituály. Vnímám je také jako svá životní poslání, skrze které téměř dvacet let pomáhám ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, životní harmonii a pocit naplnění. Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie a dalších forem jógy, autorkou knihy a motivačních karet Proměna a několika onlinových programů se zaměřením na ženství, jógu a meditace. Jsem milující matkou, manželkou, lektorkou, průvodkyní, ale především citlivou ženou s otevřeným srdcem na dlani.

doporučujeme

Podobné příspěvky

Hormonální rovnováha a menopauza: Jaké hormony nás ovlivňují a jak ji získat?

Hormonální rovnováha a menopauza: Jaké hormony nás ovlivňují a jak ji získat?

Ženské pohlavní hormony ovlivňují mnoho procesů v ženském těle. Je pro ně
přirozené kolísání, které odpovídá za normální průběh menstruačního cyklu a pak také
přechodu – menopauzy. Avšak narušení těchto přirozených procesů může být spojeno
s výraznými obtížemi. Možností, jakým způsobem se tyto procesy mohou narušit je mnoho.
Může za tím být zhoršující se životní prostředí, nekvalitní spánek a tím narušení
cirkadiánního rytmu, ale také nezdravé stravování a stres.

7 tipů, jak na jarní detox

7 tipů, jak na jarní detox

arní detoxikace má opodstatněnou úlohu v našem životě. Jaro s sebou přináší příležitost v podobě očisty organismu, příroda se probouzí a rostliny obsahují spoustu prospěšných látek. Naše tělo se umí samo zbavit velké části škodlivin, které v něm zůstávají po konzumaci nezdravého jídla, alkoholu či po kouření, přesto potřebuje naši pomoc. Sepsali jsme pro vás jednoduché tipy, které snadno zařadíte do svého života a budete se cítit lépe.

Nespavost a co na ni pomáhá?

Nespavost a co na ni pomáhá?

Nespavostí trpí zejména ženy v menopauze, ale také ženy a muži po určitém věku, kdy se začínají měnit hormonální hladiny v těle.
Od věku kolem 50 let má mnoho lidí více poruch spánku. Ženy mají častěji než muži potíže s usínáním nebo spánkem. Každý, kdo špatně spí třikrát týdně déle než tři měsíce, by měl vyhledat lékařskou pomoc. Chronická insomnie (nespavost) totiž může organismus velmi zatěžovat a způsobit psychické i fyzické komplikace a zhoršovat různé choroby.

Obranyschopnost je otázkou správné výživy – velký přehled vitamínů a minerálů

Obranyschopnost je otázkou správné výživy – velký přehled vitamínů a minerálů

Silná obranyschopnost je především otázkou správné výživy. Proto první tip pro silný a zdravý imunitní systém zní: Jezte vyváženou
stravu. Ano, svým způsobem jde o klišé, ale ruku na srdce, kdo se stravuje vyváženým způsobem? Běžný den mnoho lidí vypadá asi nějak takto: k snídani čokoládový croissant, k obědu rychlovka a po práci třeba burger, špagety nebo chlebíček. To rozhodně není vyvážená strava a vašemu tělu to moc nepřidá.

Jak na Vánoce nepřibrat?

Jak na Vánoce nepřibrat?

Vánoce jsou často spjaty s jídlem. A často s tím, které naší postavě příliš nepřeje. Ale neznamená to, že si Vánoce ani tak nemůžeme užít s dobrým jídlem. Určitě můžeme. Jen je dobré se držet pár pravidel. Mezi ně patří to, abychom jedli pravidelně. Nevynechávejte zbytečně snídaní, protože jste večer předtím snědli více než obvykle. Tělo bude ve zbytečném stresu a bude si dělat zásoby a ukládat vše na horší časy.

Nejčtenější

Sledujte nás

Pin It on Pinterest